Новини

Новини
Цього року компанія "Веолія Україна" виступила екологічним партнером на музичному фестивалі Atlas Weekend, який проходив з 9 по 14 липня у м. Київ.
Новини
14 липня колектив компанії «Веолія Україна» відвідав урочисте святкування національного свята Франції, Дня взяття Бастилії, який проходив у Мистецькому Арсеналі.
Новини
6 липня компанія Веолія Україна виступила еко партнером щорічного святкування Дня незалежності США.
Новини
21 червня Київський міський голова Віталій Кличко та Виконавчий директор з управління відходами Центральної та Східної Європи та Директор регіону Україна компанії «Veolia» Маттіас Фогель підписали Меморандум про співпрацю в сфері поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ).
Новини
11 червня відбувся візит Керівництва компанії Веолія Україна на теплову електростанцію, яка працює на біомасі, в місті Печ (Pécs), Угорщина.
Новини
Керівництво компанії "Веолія Україна" та Директор Дочірнього підприємства "Фірма Альтфатер Київ" взяли участь в засіданні Солом'янської районної адміністрації щодо обговорення шляхів утилізації опалого листя і поводження з відходами в Солом'янському районі м. Києва.
Новини
1 червня відбулося визначення переможців національного конкурсу Teсhnovation Challenge 2019, до якого компанія "Веолія Україна" долучилась в якості журі.
Новини
22 травня відбулося урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу дитячої та юнацької творчості "Обери чисте майбутнє" від КП "Київкомунсервіс".