Новини

6 вересня компанія "Альтфатер Київ" взяла участь у семінарі "Поводження з відходами у громадах"
Новини
3 вересня відбулося нагородження переможців та учасників творчого конкурсу "Дій заради кращого майбутнього", приуроченого до Тижня охорони праці 2019 року.
Новини
6 серпня 2019 року компанія "Веолія Україна", спільно з компаніями ATLANT та АВТЕК, презентувала сміттєвоз нового формату для збору твердих побутових відходів у м. Київ
Новини
Цього року компанія "Веолія Україна" виступила екологічним партнером на музичному фестивалі Atlas Weekend, який проходив з 9 по 14 липня у м. Київ.
Новини
14 липня колектив компанії «Веолія Україна» відвідав урочисте святкування національного свята Франції, Дня взяття Бастилії, який проходив у Мистецькому Арсеналі.
Новини
6 липня компанія Веолія Україна виступила еко партнером щорічного святкування Дня незалежності США.
Новини
21 червня Київський міський голова Віталій Кличко та Виконавчий директор з управління відходами Центральної та Східної Європи та Директор регіону Україна компанії «Veolia» Маттіас Фогель підписали Меморандум про співпрацю в сфері поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ).
Новини
11 червня відбувся візит Керівництва компанії Веолія Україна на теплову електростанцію, яка працює на біомасі, в місті Печ (Pécs), Угорщина.