Прес-релізи

До комерційних клієнтів та мешканців міста Чернівці які обслуговуються ТОВ «Альтфатер Чернівці»
6 серпня ТОВ «АЛЬТФАТЕР КИЇВ» (група Веолія), спільно з офіційним дилером концерну Daimler AG в Україні (ATLANT - Mercedes-Benz) та компанією АВТЕК презентували в Києві перший в Україні за своїм типом та конфігурацією сміттєвоз для твердих побутових відходів (ТПВ).
28 березня 2017 р. у Києві відбулася конференція компанії ВЕОЛІЯ з розвитку бізнесу у напрямках водозабезпечення і водовідведення та енергозабезпечення в Україні. Конференція пройшла під головуванням Віце-президента регіону Центральна та Східна Європа, пана Філіппа Гітарда (Philippe Guitard) та за участі вищого керівництва та експертів регіону Центральна та Східна Європа, представників з Польщі, Чехії, Угорщини, Литви, Арменії та України.
Метою конференції було вивчення можливостей розвитку нових проектів компанії Веолія у напрямках водозабезпечення і водовідведення та енергозабезпечення в Україні.
24 листопада 2016 р. дочірнє підприємство групи Веолія, Фірма «Альтфатер Чернівці» відзначило двадцяту річницю своєї діяльності на українському ринку. Зі словами вітань та подяки з нагоди пам’ятної дати до ювілярів завітали представники Чернівецької Міської Ради, керівники житлово-комунальних господарств, представники бізнесу Чернівецького регіону, партнери компанії та найвище керівництво компанії Веолія в Україні.
18 грудня 2015 р. дочірнє підприємство групи Веолія, Фірма «Альтфатер Тернопіль» відзначило двадцяту річницю своєї діяльності на українському ринку. Ювілярів вітали представники Тернопільської Міської Ради, керівники житлово-комунальних господарств, представники бізнесу Тернопільського регіону та партнери компанії. У заході взяло також участь найвище керівництво компанії Веолія – керівник регіону Україна Маттіас ФОГЕЛЬ, технічний директор регіону Україна Олександр Доршт та директор підприємств Веолія в Україні Королюк Олександр Богданович.
10 жовтня 2015 року відбулась акція масового прибирання та благоустрою міста Києва – Час Чистоти. Метою заходу було привернути увагу жителів міста до навколишнього середовища та спільними зусиллями очистити парки, вулиці, сквери від сміття. Основними точками прибирання стали Солом’янський ландшафтний парк, парки Сирецький, Сирецький Гай, Дубки. До цього заходу долучились велика кількість активних киян, небайдужа молодь, студенти вузів, працівники комунальних служб, громадські діячі та представники влади.
27 вересня в столиці відбувся Київський міжнародний марафон «Wizz Air Kyiv City Marathon 2015» – наймасштабніша бігова подія року. Цей спортивний захід світового рівня вже вшосте випробовує наших спортсменів і просто любителів спорту на вулицях міста Києва. Цього разу марафон об’єднав 3 800 спортсменів з 34 країн світу.
4 вересня 2015 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження кращих компаній у галузі, що обираються кожні три роки. Дочірнє підприємство «Фірма Альтфатер Київ», що входить до концерну Веолія, визнане найкращим підприємством у сфері поводження з відходами. Ця важлива відзнака підтверджує досвід та зобов’язання компанії Веолія забезпечувати захист навколишнього середовища, покращувати життя громадян у столиці та сприяти бізнесу у більш ефективному управлінні відходами через їх перетворення у ресурси.