МЕДІА
24 грудень 2015

ДП Фірма «Альтфатер Тернопіль» святкує 20-ту річницю діяльності на українському ринку

18 грудня 2015 р. Дочірнє підприємство групи Веолія, Фірма «Альтфатер Тернопіль» відзначило двадцяту річницю своєї діяльності на українському ринку. Ювілярів вітали представники Тернопільської Міської Ради, керівники житлово-комунальних господарств, представники бізнесу Тернопільського регіону та партнери компанії. У заході взяло також участь найвище керівництво компанії Веолія – керівник регіону Україна Маттіас ФОГЕЛЬ, технічний директор регіону Україна Олександр Доршт та директор підприємств Веолія в Україні Королюк Олександр Богданович.

Ternopil
Історія компанії «Альтфатер Тернопіль» починає свій відлік у 1995 році. За 20 років існування компанія пережила чимало подій: зуміла вижити у досить складні часи, розширити свою діяльність та заявити про себе як одного з найважливіших гравців на ринку поводження з відходами Тернопільського краю.

Як каже директор ДП “Фірма Альтфатер Тернопіль” Василь Михайлович Орденас, діяльність очолюваного ним підприємства завжди визначалася двома головними завданнями – задоволенням потреб споживачів та захистом навколишнього середовища. «Ми прагнемо вивести Україну на європейський рівень у галузі поводження із відходами. Відзначення двадцятирічного рубежу діяльності є для нас знаковою подією, яка свідчить про те, що тернополяни довіряють нашому колективу та цінують його роботу. Ми маємо намір й надалі розвивати нашу діяльність та робити усе можливе для того, щоб ставати кращими і рухатися у ногу із сучасним світом!» 

«Сьогодні визначна подія у житті підприємства «Альтфатер Тернопіль», - зазначив керівник регіону Україна Маттіас Фогель. Двадцята річниця – це ціла історія, що складається з великої кількості подій, з багатьох імен. За плечима чимало перемог, труднощів та досвіду. Впевнений, що компанія «Альтфатер Тернопіль» і надалі залишатиметься потужним осередком у сфері навколишнього середовища,  та сприятиме розвитку міста Тернопіль та України в цілому».

Вітаючи учасників урочистого зібрання зі славним ювілеєм, директор підприємств Веолія в Україні Королюк Олександр Богданович зауважив, що сьогоднішнє святкування – це данина кропіткої праці та таланту всіх працівників компанії «Альтфатер Тернопіль», та побажав впевнено крокувати до наступного ювілею, додаючи щороку нові здобутки та досягнення у свою скарбницю.

 
 • 20 років в Україні

  Директор ДП Фірма "Альтфатер Тернопіль" Орденас Василь Михайлович приймає вітання від колег та друзів.

 • 20 років в Україні

  Вітання від керівника регіону Україна Маттіаса ФОГЕЛЯ.

 • 20 років в Україні

  Вітання від директора ДП "Фірма Альтфатер Київ" Мартиняка Ростислава Ігоровича.

 • 20 років в Україні

  Вітання від директора підприємств Веолія в Україні Королюка Олександра Богдановича.

 • 20 років в Україні

  Вітання від директора фірми "Альтфатер Чернівці" Стеренчака Ігоря Володимировича.

 • 20 років в Україні

  Вітання від технічного директора регіону Україна, пана Олександра Доршта.

 • 20 років в Україні

  Вітання музичного колективу "Фіра".